Turnaj Warzone Twitch Rivals $50 000 – výsledky, žebříček, týmy

Včera v noci skončil další turnaj Warzone Twitch Rivals týmem Tommey, který si zajistil nezapomenutelné vítězství s pouhými 13 body nad druhým.

Během jednodenní soutěže v posledním $50K turnaji Warzone Twitch Rivals se 50 týmů utkalo o první místo a finálová kola se proměnila v čistou vysokooktanovou rivalitu mezi nejlepšími týmy.

V turnaji tria, kde byly zabití a umístění vzájemně propojeny prostřednictvím zcela nového pravidla multiplikátoru, se týmu Tommey podařilo vyhrát vše v pěti soukromých zápasech a získat dohromady nejvyšší skóre.

Turnaj Warzone Twitch Rivals

pojďme skočit do detailů turnaje a dozvědět se o pravidlech a výsledcích nejnovějších Warzone Twitch Rivals událost .

Formát

Jak již bylo zmíněno výše, turnaj byl jednodenním Trio cupem, ve kterém se proti sobě postavilo 50 týmů v pěti soukromých zápasech.

Na pořadí mělo hlavní vliv konečné umístění na konci každého zápasu. Jak již bylo řečeno, během posledního turnaje byl k dispozici také nový multiplikátor zabití, který přidával ke konečným bodům na základě počtu zabití a umístění.

Například tým, který na konci zápasu vyhraje první místo, zdvojnásobí svůj počet zabití. Totéž platí pro další umístění s různými multiplikátory.

• 1. tým - Násobitel zabití (2x)
  • 2.-5. tým - Multiplikátor zabití (1,5x)
  • Tým 6.-15 - Multiplikátor zabití (1,3x)
  • Tým 16-25 - Multiplikátor zabití (1,1x)
  • Tým 26.-50 - Multiplikátor zabití (1x)

Výsledek

Zatímco první kolo skončilo ohromujícím 48bodovým vítězstvím týmu Bloo, další čtyři hry byly doprovázeny dominantním výkonem týmu Tommey a týmu Aydan. Ve finálovém kole to byl tým Tommey, který vyhrál turnaj s rozdílem 13 bodů a poslal tým Aydan na 2. místo.